V sobotu odpoledne od návštěvy jsme dostali misku jahod a misku krásných třešní, jen se po nich zaprášilo.
V neděli odpoledne v době návštěv za mnou přišla na chvilku kamarádka, která je na mateřské.
Přinesla mi dárek, má ho prý pro mě schovaný už dlouho.....oněměla jsem.
Přinesla mi také malou mističku jahod a skleničku bezové šťávy.
Píchlo mě.
Vloni jsme touhle dobou byli společně s jejími dětmi na samosběru jahod v Pileticích a také na bezu, bylo to moc fajn.
Letos jsem to prošvihla....
Dárek se mi moc líbí.
Marti, děkuju.