Původně jsme měli plánované Ratibořice, ale ... nakonec jsme jeli úplně jinam.
První osvěžovací zastavení ve Smiřicích.
V Jaroměři jsme odbočili na cyklostezku 4034. Moc pěkná cesta, vesničky, silničky, krajinou.....
Čápi ve Slavětíně
Černčice
Nedaleko Nového Města nad Metují
Nové Město nad Metují - Olbram Zoubek - Metuje
Na náměstí dáváme pauzu.
Z fotek to nevypadá, ale náměstí bylo plné lidí a taky motorkářů.
Zatímco Saul studuje kam pojedeme dál a jakým vlakem domů, zkoumám místní starou váhu :-)
A jdeme k zámku a uličkami.
Odjíždíme po naší stezce 4034 podél Metuje do Pekla. Je tu spousta lidí, ale krásně.
Poslední zastavení v jedné hospůdce před Náchodem
A Náchod.
Ne na zámek jsme už nejeli, už jsem měla dost. Takže jen fotka zámku od nádraží a vlakem domů.