čtvrtek 12. ledna 2017

Sníh I.
6 komentářů:

 1. no pekne zamrkvené to tu máme! ;-)
  ono sneh sa fotí wellmi ťažko, hlavne to krásne trblietanie sa podarí takými bežnými foťákmi zachytiť naozaj len málokedy.....ale zase, človek sa pri tom dostáva do rôznych zaujímavých polôh a situácií...napr. ja som sa takto takmer dostala do ľadovcovej trhliny ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. jo, zamrkvené :-) krásný :-))
  nevím co to je přesně - pro mě je to plevel, ale takhle v zimě zasněžený to vypadá moc hezky...sněžně, něžně...tiše, nerušivě, čistě...na tom čtvrtém obrázku mi to připomíná peří.

  no, tak to je teda nebezpečný!

  mě stačí zmrzlé ruce a zamlžený brejle :-)

  OdpovědětVymazat
 3. jojo, zamlžené brejle, to je môj chronický zimný problém!
  dokonca na to mám aj básničku: "zasněženým lesem vesele se nesem. akurát tie blbé brejle mám tak zahmlené, že vubec nevím, kde jsem!" ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. ....pol minuty po prednesení tej básničky som sa šmykla na ľade, a praštila sa hlavou o skalu - priateľ sa chystal povedať niečo premúdreho na tému "probuh, kde já jsem k tohmuhle přišel?!" no ale keď sa tohle akosik dlho nehýbalo, tak to šiel vyhrabať. hlava ostala celá, len tie okušky získali tak dramaticky a akčne vyzerajúce šrámy na sklách - takže cez ne vidím zase o niečo menej ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. mě zamrzly brýle tak, že jsem z nich musela z nich seškrabávat led a byly úplně tmavé :-) viděla jsem jen bokem. ale to byla taková zima, že mi na fousech visely krápníky

  OdpovědětVymazat
 6. 3. básniška super. :-)) to odpovídá u mě i s nezamlženýma brejlema :-)

  4.5.

  Brrr!
  Holky vy jste úplný horalky.
  Smekám!
  Já mám odjakživa nohy, ruce studené, ale ted po té operaci šž. jsem ještě víc zimomřivější než předtím.

  OdpovědětVymazat